Zkušební verze

POZOR!!!
Tato stránka je určena pro disketovou verzi programu Merick Calc 3.15 WP, subverze: 1.0.6, která se již neprodává, z důvodů nekompatibility DOS úlohy s novými operačními systémy a z důvodu, že v nových počítačích jž není malá disketová mechanika.

V program Merick Calc 3.15 WP byla provedena úprava, aby mohl za určitých podmínek fungovat i pod novými operačními systémy (Windows Vista, Windows 7 a Windows 8) a bez potřeby malé mechaniky v počítači.
Jeho název byl upraven na Merick Calc CZ win. Více o této verzi programu naleznete zde!!!

 

Od 10.3.2010 je k dispozici i verze pod Windows - Windows Merick 3.15 CZ win. Demoverze i ostrá verze je ke stažení na této stránceZkušební verze je demoverze omezená tím, že před vlastním zpracováním nářezových plánů náhodně pozmění počty zpracovávaných dílů. Doba používání je neomezená a některé výsledky kalkulací jsou přeškrtané místo výsledků písmeny XXXX. Funkčnost programu není jinak omezena nebo jakýmkoliv způsobem zatajena. Upozorňujeme, že se jedná o DOS úlohu, u které v současné době dochází k nekompatibilitě s hardwarem - nejčastěji s dvoujádrovými procesory a některými typy grafických karet, a k softwarové nekompatibilitě s OS Windows Vista. Tisk na USB připojených tiskárnách a GDI tiskárnách (tiskárny bez CPU) je vyřešen přes WinPrinter (verze programu Merick Calc 3.15 WP sub. 1.0.6. - OK.

Základní podmínky užívání zkušební verze:

  1. Uživatel nebude používat zkušební verzi ve výrobní praxi. Zkušební verze slouží pouze na vyzkoušení, připadně zaškolení obsluhy. V žádném případě nejde užívat "na ostro" - mění náhodně počty zpracovávaných dílů.
  2. Uživatel použije PC, popř. PC s operačním systémem umožňující ještě práci DOS úloh. Verze programu Merick Calc 3.15 WP má nového nástupce - Merick Calc 3000 (více v oddíle MC3k). Vývoj verze 3.15 byl ukončen cca před 5 lety verzí 1.0.6.  Při zakoupení ostrého programu upozorňujeme, že instalace je prováděna z 3.5" disket, sami si můžete provést instalaci z pomocného média (CD, HD) přes instalační kód.
  3. Uživatel nebude provádět žádné zásahy do programu a dat. Zásahy do programu nebo dat jsou protizákonné a poškozují autora programu.

Jestliže souhlasíte s licenčními podmínkami, stiskněte tlačítko "Souhlasím s podmínkami" a budete si moct nahrát zkušební verzi.

Pokud si myslíte, že nezvládnete zkušební verzi stáhnout, rozzipovat a nainstalovat, objednejte si raději placenou zkušební verzi společně z demoverzí programu Merick Calc 3000 a Merick Calc WF - všechny 3 dema jsou na jednom CD (tel.: 466 687 007).

Dotazy a náměty zasílejte na
© Ing. Václav Říha-Soft Consult